Więcej Paryża!

Byź może część z Was zauważyła już, że od jakiegoś czasu pojawiła się na Facebooku strona niniejszego bloga. Długo się wstrzymywałem z decyzją, w końcu jednak możliwości, które otwiera takie rozwiązanie, przeważyły wszelkie „ale”. Tych z Was, którzy posiadają konto na Facebooku zachęcam zatem do subskrypcji (nie jest to żadna umowa wiązana, nie wymaga mojego zatwierdzenia ani włączania do tzw. grona „przyjaciół”). Wystarczy wejść na ten adres.

Dlaczego warto to zrobić? Już dziś istnieje kilka powodów, a z czasem pojawią się kolejne.

  1. Paris à la carte. Co środę to Wy decydujecie o tym, co pojawi się w przyszłym tygodniu na blogu. Wystarczy wskazać jedną z proponowanych opcji w ankiecie. To wszystko znajdziecie na stronie facebook’owej bloga.
  2. Powiadomienia o nowych wpisach… Tak, to może nie jest specjalna nowość. W końcu można zasubskrybować blog i na obecnej stronie. Ale poza tym…
  3. Francuskie i paryskie filmiki znalezione w internecie. Z reguły z humorem, czasem stanowiące komentarz do bieżących wydarzeń czy wpisów na blogu. Z ich pomocą staram się przybliżać kulturę francuską między kolejnymi wpisami.
  4. Odnośniki do galerii zdjęć, artykułów, ciekawych stron. Wszystko to, co uzupełnia treści bloga, a na co na nim nie starcza już miejsca.
  5. Przecieki z bloga. Czyli zapowiedzi tego, co za jakiś czas się na blogu pojawi.

A zatem: blog nie zmienia dotychczasowej formuły. Natomiast nowa strona będzie go uzupełniać: z jednej strony przez większą komunikację z Wami, z drugiej strony wypełniając  czas między kolejnymi wpisami, który nieraz bywa nieco dłuższy niż zazwyczaj.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s